WiFi Smart Elektros Skaitiklio Jungiklis, Energijos Suvartojimas, Energetikos kontrolės Metrų 110-250V Din Bėgelio Smart Gyvenimas/Tuya App Nuotolinio Valdymo

Išpardavimas!

WiFi Smart Elektros Skaitiklio Jungiklis, Energijos Suvartojimas, Energetikos kontrolės Metrų 110-250V Din Bėgelio Smart Gyvenimas/Tuya App Nuotolinio Valdymo

|

SKU: w70887

Žymos: xr max cell phone.

€39.87 €21.93

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Aprašymas:

100% Brand New ir Aukštos Kokybės!

PROGRAMA:tuya/smart gyvenimo

Aukštos kokybės lustas tiksliai srovės matavimo,nurodant savo prijungtas buitinė technika realaus laiko požiūrį į elektros energijos vartojimą.Ne daugiau reikia stebėti per skaitiklį pati ir tiesiog valdyti visą prietaisų per Smart Gyvenimas/Tuya App.

Suderinama su "Amazon" Alexa " ir "Google" Namuose lengvai balso kontrolę,teikti savo smart gyvenimą su daug patogiau.Laisvai valdyti prijungti prietaisai per balsą, kai jūsų rankos yra ne nemokamai.

Belaidžio Nuotolinio Valdymo pultas:Patogiai kontroliuoti savo prijungtų prietaisų su free mobile "Smart Gyvenimą"phone" Programėlę, nesvarbu, kur esate.(Suderinama su "Android" &iOS.)Kontroliuoti savo prietaisų iš anksto, kai esate toli nuo namų.

Laikmačio Nustatymas:Imtis visiškai kontroliuoti savo prijungtų prietaisų protingai su laikmačio funkcija, jūsų App leidžia jums planuoti tikslaus laiko, iš anksto paversti savo prietaisai, įjungti arba išjungti automatiškai.Automatinio įjungimo/išjungimo funkcija siūlo jums atgalinės atskaitos funkciją-1 min/5mins/30 min/1hour ir kt.Realaus laiko stebėjimo funkcija, kad jūs galite patikrinti, ar prietaisai prijungti prie pažangaus energijos suvartojimo skaitiklio jungiklis .

Dalis kontrolės su jūsų šeimos nariai ar draugai, siekiant maksimalaus patogumo, kontrolės ir stebėsenos prijungtų prietaisų kartu.Palaiko kelis telefonais valdyti vieną pertraukiklis arba vieno telefono į kontrolės kelis išjungikliai, tuo pačiu metu.

galite nuotoliniu būdu valdyti savo jungiklis ir patogiai ją įjungti/išjungti bet kur,bet kuriuo metu.

LCD ekrane, Realaus laiko atvaizdavimas Įtampa, Srovė, Galia, bendras Energijos kWh

35mm Din Bėgelio įdiegti

Realaus laiko peržiūrėti elektros energijos suvartojimas

Techniniai duomenys:

Modelis: ZMAI-90

Tipas: Single-phase energijos skaitiklis

Pagrindinė srovė: 60A/80A(65A)

Įtampa: 110-250 (V)

Vaizdo režimas: elektroninis skaitmeninis ekranas

Dažnis: 50/60 (Hz)

Ekranas: įtampa, srovė, realaus laiko, energijos suvartojimas, bendra galia

Tikslumas: 1 Lygis

Aplinkos temperatūra: -45 ℃ ~ 75 ℃

Pakuotė:

1*Matuoklis

Pastabos:

Šis matuoklis palaiko Tik 2.4 G Belaidžio Tinklo, o NE 5G

jis neturi perkrovos ir trumpojo jungimo apsauga

Specifikacija

  • Kamera Įrengta: No
  • Prekės Pavadinimas: centechia
  • Suderinamumas: Kita
  • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Sertifikavimo: Nėra

0 Atsiliepimai WiFi Smart Elektros Skaitiklio Jungiklis, Energijos Suvartojimas, Energetikos kontrolės Metrų 110-250V Din Bėgelio Smart Gyvenimas/Tuya App Nuotolinio Valdymo

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai