2vnt/pak originalios vokietijos VYŠNIŲ mikro jungiklis DG1 DG2 T85 black dot pilka dot DG4 black dot DG6 pelės mygtuką, micro

Išpardavimas!

2vnt/pak originalios vokietijos VYŠNIŲ mikro jungiklis DG1 DG2 T85 black dot pilka dot DG4 black dot DG6 pelės mygtuką, micro

|

SKU: w20081

Žymos: pereiti t85, vyšnių jungiklis sampler, vyšnių pelės jungiklis, apexel, pelės jungiklis, mikro jungiklis t85, vyšnių pelės, baterija doogee, razer, LCD Jungiklis.

€3.19 €2.39

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Vokietijos cherry (VYŠNIŲ) GD serijos pelės mikrojungiklis

Paketą sudaro: 2vnt mikro jungikliai (Tai reiškia, kai jums pasirinkti, kiekis 1, gausite 2vnt mikro jungikliai )

DG1 Pilka dot (1.47 N) kieta rankena, greitai atšoka, stiprus jausmas dalyje, long bond ilgis, palyginti su DG2 pilka taško, daugiau vienodo stiprumo, ilgas gyvenimas.Pasirinkti žaidėjus, kurie, kaip sunku dirbti ir stiprus dalyje!

DG2 Juodu tašku ( 0.74 N) yra trumpesnis nei vidaus OMRON, ir atoveiksmis yra kompaktiškas, greitas, aiškus ir nėra sunku

DG2 Pilka dot (1.47 N), nors tai yra sunku dirbti, ji turi privalumų, ir greitai atšoka, super kompaktiškas, greitas, stiprus jausmas dalies, labai aiškios ir galinga ranka, ir labiau tinka žaidėjams, kurie spustelėkite energingiau.

DG4 Juodi taškeliai (0.74 N) DG2 juoda 0.74 N patobulinta versija, pagrindinis konkurentas dėl OMRON D2F-F-3-7 micro slėgio užraktas, 0.74 N gramų, aukso lydinio susisiekti, po atnaujinimo: palyginti su DG2 sukelti intensyvumas dėmės mažesnės, reagavimo greitis pagerėjo, intensyvumas yra vienodas, ilgas tarnavimo laikas, bet taip pat išlaiko klavišą procesas, per palyginti trumpą DG2 į springback yra kompaktiškas, greitas grįžtamasis ryšys, traškūs, bet ne kieti, vokietijos kokybės, tinka aukšto dažnio ir spustelėkite -FPS, RTS žaidimai!

DG4 [balti taškai] (0.74 N) vokietijos žaidimų nerimauja, nei DG4 juoda sukelti jėgos didelis, insulto ir DG4 beveik juoda, trapumą ir aiškiai, rikošetas, greitai, greitas reakcijos greitis, labiau tinka FPS ir RTS žaidimus.

DG6 (1,5 N) jaučiasi sunkiau.Bet tiesiog stovėti žemyn kokybės, įdomu!Kaip sunku dirbti, Stiprus jausmas dalies Geras pasirinkimas žaidėjams!

Specifikacija

  • Medžiaga: Plastikiniai, mikro jungiklis
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Modelio Numeris: 5 tipai
  • Pakuotė: Taip
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Stilius: mikro jungiklis
  • Produktų Statusas: SANDĖLYJE

1 Atsiliepimai 2vnt/pak originalios vokietijos VYŠNIŲ mikro jungiklis DG1 DG2 T85 black dot pilka dot DG4 black dot DG6 pelės mygtuką, micro

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai