W3230 24V DC 12V 110V, 220V skaitmeninis temperatūros kontrolės, testeriai LED ekranas termostatas su šildymo/šaldymo reguliatorius

Išpardavimas!

W3230 24V DC 12V 110V, 220V skaitmeninis temperatūros kontrolės, testeriai LED ekranas termostatas su šildymo/šaldymo reguliatorius

|

SKU: w18353

Žymos: mjjc led valdiklis, virtuvės laikmatis, potenciometras multi, STM32, temperatūros kontrolės, led šviesos reguliatorius, lempa led, xl4015e1, stm32f103c8t6, cqc ksd301 termostatas.

€4.51 €3.70

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Techniniai Parametrai:

Temperatūros diapazonas: -50~120℃

Rezoliucija: -9.9~99.9, 0.1℃, kitos temperatūros diapazonas 1℃

Temperatūros matavimo tikslumas: 0.1 ℃

Kontrolės tikslumas: 0.1 ℃

Veiksmas tikslumas: 0.1 ℃

Atnaujinimo dažnis: 0.5 S

Maitinimo įtampa: DC 12V

Matavimo įėjimas: NTC (10K 0,5 proc.) vandeniui jutiklis

Išėjimas: 1 relinis išėjimas, gebėjimų=20A

Aplinkos reikalavimai: -10~60℃, drėgmė 20%-85%

Specifikacija dydis: 79mm*43mm*26mm

Instrukcijos

Prijunkite maitinimo ir įranga, maitinimo valdytojas.Šiuo metu, ekrane rodoma temperatūra.Paspauskite " SET " mygtuką vieną kartą, temperatūra, ekrane mirksi ir paspauskite +-nustatyti norimą temperatūrą (paspauskite +-greitai auga ir rudenį).Pasibaigus, paspauskite SET patvirtinti ir atgal.Šiuo metu duomenų valdytojas, bus automatiškai įjungti ir išjungti " relay pagal parametrą!Termostatas produkcija yra 20A relė, kurios atitinka įvairias didelės galios apkrovos.Prijunkite valdymo grandinių galia termostatas.Šiuo metu, rodo aplinkos temperatūrą.

Statusas aprašymas lemputė, skaitmeninis vamzdžio ir buzzer

Indikatoriaus lemputė: mirksi reiškia, aušinimo arba šildymo pradžios atidėjimas, pastovios šviesos reiškia relė yra uždaryta

Skaitmeninės vamzdis: ekrano LL kadangi jutiklis yra atviros grandinės, prašome prisijungti jutiklio pagal instrukcijas; ekranas HH kaip matavimo diapazonas yra viršijamos, termostatas, bus priverstinai atjungti relė; ekranas --- aukštos temperatūros aliarmas

Parametro funkcija aprašymas

A instrukcija yra pritvirtintos prie gaminio, su išsamias instrukcijas parametrų nustatymai)

Ilgai paspauskite SET 5 sekundžių norėdami įeiti į pagrindinį meniu nustatymo, paspauskite +-pereiti P0...P6, ilgai paspauskite SET arba 10 sekundžių be pagrindinių veiksmų, reguliatorius automatiškai patvirtina, ir grįžta.

P0 aušinimo ir šildymo režimas

Ilgai paspauskite SET 5 sekundes (ekranas P0, paspauskite SET vieną kartą nustatyti darbo režimą, paspauskite +-pereiti [H-šildymo režimas] [C vėsinimo režimas] ir Paspauskite SET kartą grįžti, ilgai paspauskite SET arba 10 sekundžių be pagrindinių veiksmų, reguliatorius automatiškai patvirtina atlikti.

Šaldymo režimas: kai temperatūra matavimo vertė yra didesnė arba lygi temperatūros nustatymas, šaldymo relė yra įjungtas ir šaldytuvas prasideda; kai temperatūra matavimo vertė yra mažesnė arba lygi temperatūros nustatymas-histerezę, šaldymo relė atsijungia, o šaldytuve yra išjungtas.

Šildymo režimas: kai temperatūra vertė yra mažesnė arba lygi temperatūros nustatymas, kaitinimo relė įjungta ir šildytuvas prasideda; kai temperatūra vertė yra didesnė arba lygi temperatūros nustatymas + histerezę, šildymo relė išjungta ir šildytuvas išjungtas.

P1 Histerezę nustatymas

Ilgai paspauskite SET 5 sekundes (ekranas P0, paspauskite +-pakeisti P1, paspauskite SET vieną kartą nustatyti histerizę, paspauskite +- nustatyti, kad histerezę 0,1-15, paspauskite NUSTATYTAS, kai grįžti po baigimo, ilgai paspauskite SET ar ne klavišą 10 sekundžių judesio valdiklis automatiškai patvirtina, užbaigimas.

Į vėsinimo režimą: kai temperatūra matavimo vertė yra lygus arba didesnis už nustatytą vertę, relė yra uždarytas ir šaldytuvas prasideda; kai temperatūra matavimo vertė yra mažesnė arba lygi rinkinio vertė-grąžinti skirtumą, relė atsijungia, o šaldytuve yra išjungtas.

Pavyzdžiui, kai aplinka yra 30°C, set vertė yra 25°C, o histerezės yra nustatytas 2°C. Po power-on, relė yra uždarytas ir šaldytuvas prasideda.Kai aušinimo pasiekia 23°C, relė atsijungia, o šaldytuve yra uždarytas.Šiuo metu, šaldytuve buvo atjungtas.Atidarymo temperatūra pradeda kilti.Kai jis grįžta į rinkinio vertė-25°C, relė užsidaro ir šaldytuvas prasideda iš naujo, todėl, kad temperatūra yra kontroliuojama, kad neturi būti didesnis kaip 25°C kartojant ciklą.

Šildymo režimas: kai temperatūra matavimo vertė yra mažesnė arba lygi nustatyti vertę, relė įjungta ir šildytuvas įsijungia, kai temperatūra matavimo vertė yra didesnė arba lygi nustatyta vertė + grįžti skirtumas vertė, relė išjungta ir šildytuvas išjungtas.

Pavyzdžiui, kai aplinka 10°C, set vertė yra 25°C, o histerezės yra nustatytas 2°C. Po maitinimo, relė užsidaro ir šildytuvas prasideda.Kai šildymo siekia 27°C, relė atsidaro ir šildytuvas išsijungia.Šiuo metu, šildytuvas išjungtas.Atidarymo temperatūra pradeda lašas.Kai ji nukrenta iki nustatytos vertės 25°C, relė užsidaro ir šildytuvas prasideda iš naujo, todėl, kad temperatūra būtų ne žemesnė nei 25°C per kartotinių ciklų.

P2 temperatūros nustatymas viršutinė riba

Siekiant išvengti pavojaus, pernelyg didelis nustatyta temperatūra sukelia misoperation kitiems, tai termostatas turi funkciją nustatyti viršutinę ribą, kurios ribos nustatymo diapazonas temperatūros nustatymas kontroliuojamas termostatas.

Ilgai paspauskite SET 5 sekundes (ekranas P0, paspauskite +-pakeisti P2, paspauskite SET vieną kartą nustatyti viršutinę ribą, paspauskite +-nustatyti, kad nustatomos temperatūros vertė, yra 110, paspauskite NUSTATYTAS, kai grįžti po baigimo, ilgai paspauskite SET ar ne 10 sekundžių svarbiausių priemonių, valdiklis automatiškai patvirtina užbaigti.

Pavyzdžiui: nustatykite 60. Temperatūros nustatymas gali būti nustatyti tik iki 60℃.Jei norite aukštesnės temperatūros nustatymas išplėsti temperatūros diapazonas, jums reikia nustatyti viršutinės ribos, nustatytos vertės pirmas.

P3 temperatūros nustatymas apatinės ribos

Siekiant išvengti kitų žmonių misoperation ir sukelti ledo nepraeinamumas, kai temperatūra yra per žema, tai termostatas turi funkciją nustatyti viršutinės ir apatinės ribos, kuri riboja nustatymo diapazonas temperatūros nustatymas kontroliuojamas termostatas.

Specifikacija

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Sertifikavimo: CE
  • Prekės Pavadinimas: WikX

1 Atsiliepimai W3230 24V DC 12V 110V, 220V skaitmeninis temperatūros kontrolės, testeriai LED ekranas termostatas su šildymo/šaldymo reguliatorius

  1. Acuellar6 – 2021-07-01

    Great thing, thanks

    5 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai